Maty personalizowane (maty z logo firmy)

Informacje:

Z myślą o indywidualnych potrzebach klienta wykonamy maty z logo firmy lub dowolną grafiką. Spełniają one doskonale nie tylko funkcję marketingową, reklamową czy informacyjną, ale również są doskonałą ochroną posadzek i wykładzin. Jest to idealne rozwiązanie, które sprawdza się jako stały element wystroju. Pochłaniają do 80% brudu i kurzu oraz do 5 litrów wody na 1m². W znacznym stopniu zmniejszają ilość zanieczyszczeń wnoszonych z zewnątrz. Spód maty z logo firmy wyposażony jest w specjalne wypustki wzmacniające przyczepność oraz antypoślizgową gumę, co chroni przed ewentualnym poślizgnięciem lub przesuwaniem się maty personalizowanej.

Kolorystyka wybierana jest przez klienta, co pomaga w dopasowaniu do każdego wnętrza. Umiejscowione w wejściach głównym lub dowolnym pomieszczeniu, są doskonałym nośnikiem reklamowym oraz kreują wizerunek firmy.

Maty personalizowane mogą być wykonane w dowolnym rozmiarze. Są doskonałą wizytówką firmy posiadającą dodatkowo właściwości praktyczne. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Bezpłatna Wycena

Pozostałe Produkty: