Maty gładkie

Informacje:

Zastosowanie mat sprawdza się w miejscach, gdzie podłogi najbardziej narażone są na zabrudzenia. W miejscach takich jak: hotele, centra handlowe, biura, budynki użyteczności publicznej. Maty zatrzymują kurz, piasek i brud wnoszony do pomieszczeń. 1m² maty pochłania około 6 litrów wody i 4kg zabrudzeń. Wyłożone w miejscach ruchu pieszego, doskonale spełniają swoją funkcję.

Nasi pracownicy służą fachową wiedzą z zakresu doboru najlepszego produktu, tak aby spełniał on w 100% oczekiwania klienta.

Rozmiary standardowe: 75 x 85 cm, 115 x 200, cm 150 x 360, cm 85 x 150, cm 150 x 250 cm.
Jeżeli żaden z wyżej wymienionych rozmiarów nie odpowiada Państwa potrzebom, to istnieje możliwość wykonania mat w pożądanym rozmiarze.

Paleta kolorów:

Maty wejściowe są najczęściej wizytówką budynku i to na nie wchodzący do budynku natyka się w pierwszym momencie. Urządzenia tego typu sprawdzają się wszędzie tam, gdzie podłogi narażone są na szczególne zabrudzenie. W każdym hotelu, centrum handlowym czy biurze sprawdzą się maty gładkie. Kraków, Warszawa, Wrocław czy Poznań, wszędzie w budynkach użyteczności publicznej możemy spotkać się z matami, których naczelnym zadaniem jest zatrzymanie piasku i brudu, który w innym przypadku zostałby wniesiony do środka budynku. Maty tego typu są niezwykle wydajne. Jeden metr kwadratowy maty zatrzyma cztery kilogramy zabrudzeń oraz sześć litrów wody.

Same maty mogą mieć różne rozmiary. Te standardowe to 75 x 85 cm, 115 x 200, cm 150 x 360, cm 85 x 150, cm 150 x 250 cm. Istnieje jednak możliwość wykonania mat w dowolnym, pożądanym przez klienta rozmiarze. Maty wejściowe są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów, dzięki czemu można je dopasować do każdego wnętrza, poprawiając estetykę wejścia i nadając mu profesjonalny, stylowy i ekskluzywny wygląd, co zagwarantuje doskonałe pierwsze wrażenie. Ich olbrzymią zaletą jest wytrzymałość oraz trwałość. Mimo że codziennie są „deptane” przez dziesiątki tysięcy ludzi, to po wyczyszczeniu wyglądają tak samo atrakcyjnie i nie tracą swoich pierwotnych właściwości. Odpowiedni system mat wejściowych przyczynia się do poprawy jakości powietrza w pomieszczeniu, poprawy akustyki, wydłużenia okresu trwałości tworzyw, z których wykonano podłogę we wnętrzu oraz redukcji kosztów sprzątania i konserwacji.

Bezpłatna Wycena

Pozostałe Produkty:

Porto maty z logo

Maty

personalizowane

Kraty

stalowe

Ultraflow-1rL.jpg

Maty

anty-zmęczeniowe

Maty ochronne

Roll-Stop