Kraty stalowe

Informacje:

Kraty stalowe oferowane przez Logomat to jeden z naszych podstawowych produktów. Wykonane są zgodnie z niezbędnymi normami jakości i jako takie odznaczają się zdolnością do transportowania dużych gabarytowo oraz ciężkich przedmiotów, a wszystko to przy niewielkiej masie własnej produktu. Kraty stalowe znajdują wiele zastosowań zarówno w przemyśle produkcyjnym, jak i magazynowym. Co więcej, z krat stalowych można tworzyć pomosty dla suwnic oraz różnego rodzaju ciągi komunikacyjne przy rurociągach, a nawet chodniki dla pieszych i pomosty w zakładach przemysłowych. Kraty stalowe oferowane przez firmę Logomat wyróżnia wysoka trwałość oraz łatwość montażu. Co więcej, nasze produkty charakteryzują się licznymi walorami praktycznymi oraz estetycznymi. Ofertę uzupełniamy o system montażu oraz zabezpieczenia krat podestowych. Kraty są ocynkowane, dzięki czemu są w pełni odporne na zmieniające się warunki klimatyczne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta firmy.

Pełna Oferta:

Krata stalowa ocynkowana

Wycieraczka z ocynkowanej ogniowo kraty stalowej jest przeznaczona do zastosowania przede wszystkim w miejscach o szczególnie dużym natężeniu ruchu. Dobre właściwości czyszczące w połączeniu z wyjatkowo dużą odpornością na obciążenia mechaniczne pozwalają na szerokie zastosowanie krat stalowych.

Krata stalowa + szczotka

W tym przypadku istnieje dodatkowo możliwość zamontowania kolorowych szczotek w kracie, co powiększa właściwości czyszczące wycieraczki oraz pozwala na ułożenie logo firmy. Wycieraczka z kraty stalowej ocynkowanej ogniowo do zastosowania w miejscach o szczególnie dużym natężeniu ruchu.

Sczotka do krat stalowych

Zastosowanie kolorowych szczotek do krat stalowych powiększa właściwości czyszczące wycieraczki, a także pozwala np. na ułożenie logo firmy lub innych graficznych wzorów. W przypadku szczotek do krat stalowych dostępne są obecnie następujące kolory: czarny, brązowy, szary, niebieski, zielony, czerwony.

Bezpłatna Wycena

Pozostałe Produkty:

IMG_0803

Maty

gładkie

Porto maty z logo

Maty

personalizowane

Ultraflow-1rL.jpg

Maty

anty-zmęczeniowe

Maty ochronne

Roll-Stop