Wycieraczki aluminiowe systemowe

Informacje:

Czysta podłoga, obojętnie czy w domu, czy w miejscu pracy zawsze pozytywnie świadczy o gospodarzu obiektu, a także o jego skrupulatności i gościnności. Dodatkowo, naniesione do pomieszczenia błoto, woda oraz śnieg zwiększają ryzyko wypadków. Jest to szczególnie ważne kiedy odwiedza nas wielu gości, którzy każdorazowo przenoszą danym korytarzem, tudzież wejściem pył i kurz z zewnątrz. Jak ustrzec się przed ubłoconą posadzką w miejscu charakteryzującym się wysokim nasileniem przechodniów ruch? Wycieraczki systemowe to idealne rozwiązanie, dzięki któremu znacznie rzadziej borykać będziesz się z problemem zabrudzonej podłogi. Systemowe wycieraczki aluminiowe produkowane na wymiar przez firmę Logomat oparte są zawsze o sprawdzone i rzetelne rozwiązania technologiczne, dzięki którym produkty zapewniają czystość pomieszczeń. Z powodzeniem wykorzystywane są one w galeriach handlowych oraz innych miejscach użyteczności publicznej. Firma Logomat zapewnia kompleksowe usługi z zakresu produkcji wycieraczek przemysłowych.

Dodatkowo, wycieraczki aluminiowe mogą występować w różnych wariantach, wyposażone o wkłady, np. RYPS, guma lub szczotka. Szczególnie polecamy wycieraczki systemowe jako stały element wykończenia wnętrz z odpowiednio dopasowanym rodzajem wkładu czyszczącego do potrzeb klienta.

Firma Logomat oferuje najlepsze i najbardziej wytrzymałe wycieraczki systemowe. Kraków ul. Rysi Stok 3 – Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Pełna Oferta:

Algumata z wkładem rypsowym DRY

Wycieraczka z wkładem czyszczącym w postaci pasków rypsowych (runo polipropylenowe) bardzo odpornych na ścieranie oraz zapewniających dużą absorpcję wody.

Algumata z wkładem winylowym Classic

Wycieraczka z wkładem czyszczącym w postaci listew winylowych. Bardzo odporna na ścieranie, obciążenia mechaniczne. Stosowana w obiektach z dużym natężeniu ruchu.

Algumata z wkładem szczotkowym Brush

Wycieraczka z wkładem czyszczącym w postaci listew szczotkowych. Jest przeznaczona do obiektów o dużym natężeniu ruchu. Zapewnia bardzo skuteczne czyszczenie obuwia.

Algumata wariant CD (ryps+winyl)

Wycieraczka z wkładami czyszczącymi winylowo-rypsowymi. Charakteryzuje się bardzo dużą chłonnością wody oraz dobrą wytrzymałością oraz odpornością na zużycie.

Algumata wariant BD (ryps+szczotka)

Wycieraczka z wkładami czyszczącymi szczotkowo-rypsowymi. Ma ona bardzo dobrą zdolność czyszczenia obuwia przez szczotkę. Zaś wkład rypsowy doskonale wchłania wodę.

Algumata wariant BC (winyl+szczotka)

Wycieraczka z wkładami czyszczącymi winylowo-szczotkowymi. Ma bardzo dużą wytrzymałoscią. Zastosowanie szczególnie do obiektów o bardzo dużym natężeniu ruchu.

Alumata Alfa XL

Wkład rypsowy

Wycieraczka z wkładem czyszczącym w postaci pasków rypsowych (runo polipropylenowe) bardzo odpornych na ścieranie, zapewniających dużą absorbcję wody.

Alumata Alfa XL Premium

Miękka tkanina

Wycieraczka z wkładem czyszczącym w postaci pasków wykonanych z ekskluzywnej tkaniny. Produkt doskonale absorbuje wodę, usuwa lekki brud oraz piasek.

Alumata Beta XL

Wkład Winylowy

Wycieraczka z wkładem czyszczącym w postaci listew winylowych. Bardzo odporny na ścieranie i obciążenia mechaniczne. Przeznaczona do obiektów o dużym natężeniu ruchu.

Alumata Beta XL Premium

Wkład Winylowy

Wycieraczka z wkładem czyszczącym w postaci listew winylowych. Bardzo odporny na ścieranie i obciążenia mechaniczne. Przeznaczona dla obiektów o dużym natężeniu ruchu.

Alumata Gamma XL

Wkład szczotkowy

Wycieraczka z wkładem czyszczącym w postaci listew szczotkowych. Przeznaczona dla obiektów o dużym natężeniu ruchu. Zapewnia bardzo skuteczne czyszczenie obuwia.

Alumata Gamma XL Premium

Przędza Polipropylenowa

Wycieraczka z wkładem czyszczącym w postaci włosia szczotkowego. Doskonale usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Do zastosowania w najcięższych warunkach atmosferycznych.

Bezpłatna Wycena

Pozostałe Produkty:

Porto maty z logo

Maty

personalizowane

Kraty

stalowe

Ultraflow-1rL.jpg

Maty

anty-zmęczeniowe

Maty ochronne

Roll-Stop